کاشی|سرامیک|قیمت کاشی کرج|فروشگاه کاشی و سرامیک باهر

فروشگاه کاشی و سرامیک باهر , فروش کاشی کرج , فروش سرامیک کرج , فروش لوکس ترین و بهترین کاشی ها در مدل های متنوع

کاشی و سرامیک کرج

کاشی و سرامیک در کرج فروش ویژه انواع کاشی و سرامیک با قیمت های ارزان , ارزان ترین قیمت کاشی و سرامیک

پخش کاشي و سراميک کرج فروشگاه باهر

ارزان ترین قیمت کاشی و سرامیک در کرج , فروش کاشی و سرامیک در طرح های مختلف

قیمت کاشی و سرامیک در کرج

قیمت کاشی و سرامیک در کرج را از فروشگاه کاشی و سرامیک باهر بخواهید پخش انواع کاشی در کرج و تهران

سایت کاشی و سرامیک باهر

سایت فروشگاه کاشی و سرامیک باهر فروش انواع کاشی ارزان قیمت , بهترین و لوکس ترین کاشی و سرامیک را از ما بخواهید

لیست قیمت کاشی و سرامیک

قیمت کاشی و سرامیک در طرح ها و رنگ های متنوع پخش در سطح شهر کرج و تهران همراه با خدمات پس از فروش

قیمت کاشی و سرامیک باهر

فروشگاه کاشی و سرامیک باهر با قیمت های مختلف انواع کاشی و سرامیک پخش جزئی و کلی در کرج و تهران

فروشگاه اینترنتی کاشی سرامیک تهران

فروش انواع کاشی متنوع و سرامیک پخش در استان تهران و شهر کرج قیمت کاشی و سرامیک مختلف می باشد و فروش کلی و جزئی می باشد فروشگاه کاشی و سرامیک باهر خدمات پس از فروش نیز ارئه می دهد

تاریخچه کاشی و سرامیک

تاریخچه کاشی و سرامیک :
اشکال اولیه کاشی‌های سرامیکی مربوط به دوران قبل از تاریخ است. وقتی که استفاده از رس به عنوان یکی از مصالح ساختمانی در چندین تمدن اولیه توسعه یافت. کاشی‌های مدرن اولیه به طور زمخت شکل داده شده بود و استقامت کاشی‌های امروزی را نداشتند. مصالح کاشی‌ها از کف رودخانه‌ها استخراج شده در بلوک‌های ساختمانی فرم داده و در آفتاب خشک می‌شدند. کاشی‌های اولیه خام بوده‌اند ولی حتی در 6000 سال قبل مردم با استفاده از رنگ زدن و کنده‌کاری ظریف روی کاشی‌ها از آن‌ها برای تزیین استفاده می‌کردند.
صنعت سرامیک در واقع محدود به ساخت ظروف، وسایل و قطعات سفالی ساده گذشته نیست و کاربردی شگرف در همه ابعاد تمدن و تکنولوژی نوین بشر امروز دارد. روش ساخت و تهیه کلیه وسایل سرامیکی تقریبا یکی است و بسته به کاربرد، تفاوت‌های جزئی در روش تولید دارد. در این مقاله سعی داریم، مختصری از تاریخچه کاشی و سرامیک را مورد بررسی قرار دهیم. ادامه…

نائب رئیس انجمن کاشی و سرامیک ایران با اشاره به اینکه هیچ کارخانه کاشی و سرامیکی در استان یزد تعطیل نشده، گفت: ۱۷ کارخانه کاشی و سرامیک در کشور تعطیل شد.

نصرالله شریف‌فرد عصر امروز در نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد که با حضور معاون رئیس جمهور، سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، اظهار داشت: در دو سال گذشته به دلیل مشکلاتی که وجود داشت، فعالیت تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور تحت تاثیر قرار گرفت.

وی ادامه داد: از اواخر سال گذشته به دلیل عدم کشش بازارها تعدادی از شرکت‌ها در سراسر کشور تعطیل شد و تعداد زیادی نیز با راندمان حدود 50 درصد به فعالیت ادامه می‌دهند که متاسفانه این روند همچنان هم ادامه دارد.

شریف‌فرد با بیان این مطلب که با توجه به شرایط فعلی تولید کاشی و سرامیک در کشور توجیه اقتصادی خود را از دست داده است، افزود: بیش از 90 درصد تولید کاشی و سرامیک کشور توسط بخش خصوصی انجام می‌شود و شرکت‌ها همچنان با راندمان کمتر فعالیت خود را ادامه می‌دهند.

نائب رئیس انجمن کاشی و سرامیک ایران با اشاره به اینکه عدم توجه بانک‌های عامل به بخشنامه‌های دولت و بانک مرکزی در ارتباط با ارائه تسهیلات به تولید کنندگان یکی از مشکلات پیش روی تولیدکنندگان این صنعت مهم کشور است، گفت: بانک مرکزی به تمام مدیران بانکهای عامل نحوه ارائه تسهیلات را ارائه کرده ولی متاسفانه توجهی به آن صورت نمی‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در کارگروه رفع موانع تولید به واحدهای زیر 100 نفر اشتغال تسهیلات ارائه می‌شود ولی چرا به واحدهای بالای 100 نفر توجهی صورت نمی‌گیرد، این واحدها هم با مشکلات فراوانی مواجه هستند.

شریف‌فرد گفت: عدم امکان نقل و انتقال ارز حاصل از صادرات علی‌رغم اجرای برجام، عدم وجود مشوقهای صادراتی و تسیهلات لازم برای تامین نقدینگی مورد نیاز شرکتها برای تحقق چشم‌انداز شرکت‌ها، کمبود ناوگان حمل و نقل ریلی و جاده‌ای به کشورهای هدف صادرات از جمله موانع و مشکلاتی است که در راه صادرات کاشی و سرامیک یزد و ایران است.

نائب رئیس انجمن کاشی و سرامیک ایران ادامه داد: با توجه به اینکه 50 درصد تولید کاشی و سرامیک کشور در یزد است، هیچ کارخانه کاشی و سرامیکی در استان یزد تعطیل نشده ولی در کل کشور 17 کارخانه تولید کاشی و سرامیک تعطیل شده است.

طبق اخبار رسیده شرکت های تولیدی کاشی ایرانا، خزر، پردیس، تندیس، روماک، درسرام، الماس کاشی، سمند، جم، زمرد، تبریز کف، فیروزه و …. تولید خود را کم و یا متوقف کرده اند.

سوالی دارید؟
مشاوره رایگان
0912-2246515